Lav-G Hakkında

Hakkımızda

Lav-G İnovasyon endüstriyel otomasyon sektöründe, makine üretimi ve PLC yazılımları konusunda hizmet vermek amacıyla 2019 yılında kurulmuştur. Firmamız AS/RS (Otomatik Yükleme / Boşaltma Sistemleri), Scada Sistemleri gibi başlıca konularda geliştirdiğimiz otomasyon projeleri ve yazılımları ile sektörde yerini almıştır. Bu temel konular yanında müşteri ihtiyacına göre özel çözümler de geliştirebilmekteyiz.
Makina ve elektronik mühendislerinden oluşan tecrübeli ekibimiz, sizin için en uygun çözümleri üretmeyi amaç edinmiştir.
Ana ilkelerimiz şunlardır:

  • Müşterilerimize son teknolojiyi ekonomik bir biçimde sunmak
  • Mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak
  • Yeni teknolojilerin geliştirilmesi için arge çalışmaları yapmak
  • Müşterilerimizin isteklerini kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek
  • Projelerimizde estetik ve ergonomi bütünlüğünü sağlamak
  • Projelerimizde özgün özelliklerin bulunmasına özen göstermek

Misyon

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla; pazara kaliteli ve avantajlı makine ve otomasyon hizmeti sunarak; pazar payımızı arttırmak.

Vizyon

Makina ve otomasyon sektöründe uluslararası marka olmak.

Vizyon & Misyon
Research and Develop

AR-GE

Lav-G, bugüne kadar sahip olduğu Ar-Ge yeteneğini ve bilgi birikimini inovatif yaklaşımla harmanlayarak makina-otomasyon ve diğer sektörlere buluş niteliğinde ürünler geliştirmektedir. Bugüne kadar 4 adet yurt içi ve yurt dışı kapsamlı patent ve 10 adet marka tescili almıştır.

İNOVASYON

Lav-G, sürekli inovasyonu şirket kültürü olarak benimseyerek inovasyon süreçlerine önem vermektedir. Öğrenen, gelişen ve geliştirerek üreten bir organizasyon olan Lav-G, tüm paydaşları ile inovasyon (yenilikçilik) odaklı çalışmaları yürütür, yürüttürür ve destekler. İnovasyonun kaynakları; yeni icatlar, yeni teoriler, yeni kavramlar ya da eskiden beri var olan yöntemlerin geliştirilerek yeniden uygulanmasıdır.

İnovasyon
Stratejik Pazarlama

STRATEJİK PAZARLAMA

Lav-G, inovasyonu şirket kültürü olarak benimseyerek ve organizasyonel inovasyon politikalarını izleyerek, inovatif üretim kabiliyetini geliştirmek amacıyla gerekli altyapı çalışmalarında bulunmakta, yenilikçi fikirleri gerek firma ve gerekse çalıştığı projeler için kazanıma dönüştürme konusunda gerekli süreçlere önem vermektedir.